Участь у тренінгу «Перша психологічна допомога в кризових ситуаціях»

       В умовах воєнного стану з метою надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу та формування навичок первинної психологічної допомоги стає актуальним постійне навчання педагогічних працівників.

       Психологічний стан та психічне здоров’я під час військових дій є вкрай важливим. Багато людей переживають виснаження, спустошення, відчувають тривогу та впадають в паніку, знаходяться в затяжних стресових станах.
Завдання психологічної просвіти в цей час навчити педагогів як опанувати себе в критичних умовах, як допомогти близьким та своїм вихованцям підтримувати здоровий психологічний стан в умовах війни. Кожен педагог повинен мати навички надання першої психологічної допомоги та в разі потреби використовувати ці знання.

        З метою підвищення рівня психологічних знань 23.09.2022 року фахівцями Центру сім’ї ДРДА для педагогів Дитячо-юнацького центру був проведений тренінг «Перша психологічна допомога в кризових ситуаціях». Надано практичні поради та рекомендації стосовно плану дій в кожному окремому випадку. Розглянуто практичні вправи, які допоможуть нормалізувати психічний стан всіх учасників освітнього процесу.