Атестаційний захід “Етапи роботи над портретним живописом. Академічні основи” (відео)

Вашій увазі – атестаційний захід за темою «Етапи роботи над портретним живописом. Академічні основи» від керівника гуртка образотворчого мистецтва Осишної Валентини Іванівни.

Осишна Валентина Іванівна – Член Національної спілки художників, Народний майстер України. Працює в галузі декоративно-ужиткового мистецтва та виховує в дітях художній смак, вміння бачити прекрасне в дрібницях та, звичайно, навчає різним академічним технікам живопису.

Приємного перегляду та вітання з прийдешніми новорічними святами! 😍

 

З французської «портрет» перекладається як «риса в рису». Тож, малюємо саме так. Портретний живопис: з чого почати? Як компонувати малюнок? Анфас, три чверті або профіль – чи є різниця? Все має бути скомпоновано правильно, а малювати маємо поетапно.

Перш за все визначаємо композиційне розміщення голови у формат аркуша (перший етап). Спочатку робимо загальні нариси, потім більш дрібні риси промальовуємо тощо. Другий етап – вже лінійна побудова голови з легким тональним опрацюванням. На третьому етапі відбувається уточнення побудови частин обличчя та обсяг голови. Всього – 5 етапів. Про них детально розповідає Валентина Іванівна і демонструє приклади, як це виглядає, які матеріали та техніки використовуються для малювання портретів, що найголовніше в такому малюнку, які знання для цього необхідні тощо.

Творчість, як вважає пані Валентина, це дуже цікаво, креативно, перспективно, це дає поштовх до подальшого розвитку в різних напрямках для дітей (до речі, багато учнів вже втупили до ВИШів та коледжів образотворчого мистецтва, хтось стане художником, хтось – дизайнером, хтось – архітектором).

 

 

— Менеджер

No comments yet.

Leave a reply

Reset all fields