Відбулася виставка художніх робіт викладачів та вихованців ДЮЦу, на яку завітав поважний гість

26 листопада ДЮЦ накрила творча хвиля в 9 балів – а все через те, що у нас відбулася виставка художніх робіт Матвієнко Валентини Олександрівни, Лапшиної Наталії Станіславівни, Осишиної Валентини Іванівни та їхніх вихованців. Розсип петриківки чуттєво переплітався із сюжетним живописом та орнаментальними філософськими мотивами. А захоплююча емоційність зображеного не могла не торкнутися тонких струн душі кожного глядача.
 
Слід зазначити, що на виставку до нас завітав серйозний та цікавий гість – Ігор Глоба, мистецтвознавець, історик, колекціонер, засновник галереї Portal 11 на Трьохсвятительській в Києві.
Пан Ігор оглянув виставку художніх робіт наших викладачів Поспілкувалися у невимушеній атмосфері, автори полотен розповіли про свої творчі задуми та плани.
 
Мистецтвознавець дав позитивну оцінку роботам та слушні поради щодо подальших можливих кроків у розвитку мистецької лінії, зважаючи на стиль та техніку робіт. Зокрема, пан Ігор помітив, що деякі роботи могли б бути дуже цікавими з точки зору ілюстрації дитячих книг, деякі – круто будуть виглядати у великому форматі, як зазначив галерист. Також він дав деякі інші ідеї щодо оформлення робіт в друкованому вигляді (наприклад, календарі або листівки з авторськими малюнками – і дітей, викладачів. Ідея з листівками, до речі, якось вже була втілена нами, але трошки в іншому формати). Якби кошти – було б круто їх реалізувати.
 
Поговорили й про мистецтво: як зауважив наш гість, воно повинно мати й філософську складову, особливо, якщо це абстракціонізм. Мистецтво – це світогляд. І викладачеві варт давати можливість розвивати це власне “я” дітям, яких вчить живопису.
 
І хто знає, можливо, саме серед наших вихованців підростає майбутній підкорювач світових арт-просторів.

 

— Менеджер

No comments yet.

Leave a reply

Reset all fields